معتقدیم اراده، برند برنده است

استودیو اُگرافیک در مهر ماه 1388 با یک هدف شفاف شروع به کار کرد:
طراحی لوگو و هویت تجاری کسب و کارها بر پایه اصول علمی و استاندارد جهانی.
ما با حمایت مشتریانمان و با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی آرم و لوگو توانستیم تنها در طی 4 سال، خالق بدیع ترین هویت های بصری در حوزه طراحی لوگو و آرم برای بیش از 500 کمپانی و برند متعدد باشیم.احترام به حقوق مشتریان ، در نظر گرفتن سلایق و نقطه نظرات آنان و همراهی تا رسیدن به رضایت کاملشان، سرفصل نظام اخلاقی استودیو اُگرافیک می باشد. همچنین ارائه مشاوره های تخصصی و کاربردی در جهت رشد و ارتقاء هویت سازمانی، یکی از اهداف اصلی این مجموعه بشمار می آید.

ماموریت و چشم انداز ما

mission and vission
about-mission2

با امید به خداوند، چشم انداز ما دستیابی و کسب مقام نخست کشور در سال 1395 به عنوان بزرگترین، محبوب ترین و تاثیرگذار ترین مجموعه در هویت سازی، رشد و ارتقای کمپانی ها و برندهای داخلی است.

about-mission1

ماموریت ما مشاوره، طراحی و پیاده سازی هویت سازمانی کمپانی ها و کسب و کارهای گوناگون مطابق با بالاترین درجه استانداردهای جهانی و بیشترین سطح رضایتمندی مشتری می باشد. این ماموریت سرفصل کاری تمامی پرسنل استودیو اُگرافیک قرار گرفته است.

الگوی کاری ما

about-more3

رضایت و موفقیت

هدف شما موفقیت است و رضایت شما هدف ما. این لبخند رضایت شماست که میتواند ضامن تداوم و استمرار همکاری با ما باشد.

about-more2

ایده پردازی و طراحی

ایده پردازی خلاقانه و طراحی و منحصر به فرد کار سختی نیست. ما با تکیه بر دانش روز و تجربه قادر به انجام آن بر اساس استانداردهای جهانی هستیم.

about-more1

راهنمایی و مشاوره

قدم اول مسیر طراحی لوگو و هویت برند شما، شفاف سازی و مشاوره است. در کنار شما ایستاده ایم تا مسیر موفقیت برند تان را قبل از حرکت روشن کنیم.