Web-Developer
Backend developer

استخدام برنامه نویس وب سایت Asp.Net

Website-Operator
Website Operator

استخدام مدیر سایت

UI-Designer
UI Designer

استخدام گرافیست وب

Web-Master
Seo Man

استخدام وب مستر

SaleDepartment
Sales Expert

استخدام کارشناس فروش / بازاریاب

Graphist
Graphic designer

استخدام طراح و گرافیست

Front-end-developer
Frontend developer

استخدام طراح وب سایت

Social-Marketer
Social Marketer

استخدام متخصص شبکه های اجتماعی

Employment

استخدام طراح لوگو و گرافیست وب حرفه ای

طراحی لوگو یکی از مشاغل پردرآمد و در عین حال جذاب برای طراحان گرافیک به شمار می‎رود. افراد می‎توانند با کار در این حوزه علاوه بر شناخت توانمندی ها و استعداد های خود، در جهت توسعه و باروری پتانسیل تبلیغات کشور نیز گام بردارند. از همین رو و با هدف کارآفرینی، گروه طراحی اُ گرافیک جهت تكميل کادر خود تصمیم به استخدام طراحان گرافیست مجرب با شرایط زیر دعوت به عمل می‎آورد:

– افراد مسلط به طراحي لوگو، طراحی نشانه یا طراحی آرم
– داشتن قوه خلاقیت و توانایی انجام کار گروهی
– روحیه انتقاد پذیر

• از مهم‌ترین شروط استخدام در بخش طراحی گرافیک قوه ایده پردازی بالا و تسلط کامل فرد بر روی حداقل 3 نرم افزار طراحی است که این برنامه ‎ها عبارتند از : Corel – Illustrator  – Photoshop
• لازم به ذکر است که گروه طراحان اُ گرافیک برای ایده پردازانی که به صورت تخصصی بر یک نرم‌افزار طراحی تسط کافی دارند نیز ارزش خاص قائل است و درصورت تائید توانایی آنها این هنرمندان می‎توانند به این تیم طراحی لوگو بپیوندند.
یکی از هدف‎های این مجموعه، کارآفرینی برای افراد جویای کار می‎باشد که با توجه به توانایی و پشتکار افراد، می‌تواند به صورت قابل توجهی درآمدزا باشد. همكاري در این گروه به صورت تمام وقت و پاره وقت می‎باشد.
متقاضیان واجد شرایط می‎توانند رزومه کاری خود را به همراه چند نمونه اثر تائید شده از طریق فرم استخدام طراح زیر برای مجموعه اُ گرافیک ارسال نمایند. در صورت پذیرش آثار و همچنین تمایل طراح به همکاری به صورت غیر حضوری یا فری لنس این فرآیند نیز امکان‎پذیر می‎باشد.
ميزان و سطح پروژه‎هاي محول شده به طراحان، با توجه به تعداد سفارشات، قدرت و سرعت ارائه و همچنين كيفيت كار طراحان صورت می‎گیرد.