« اُ استودیو » ؛ دپارتمان تصویربرداری و تدوین مجموعه اُ گرافیک

1- طراحی و ساخت کلیپ و تیزر تبلیغاتی

سلام و درود خدمت تمام همشهریان عزیز استان قم

ما خوشحال و مفتخریم با در دست داشتن تجربه ای 8 ساله در ساخت کلیپ و تیزر تبلیغاتی در استان قم در خدمت شما سروران عزیز که همواره به ما اعتماد داشته اید باشیم.

همینک با اعتماد شما نه تنها در استان قم ، بلکه در تهران ، اصفهان ، اراک ، تفرش ، دلیجان ، کهک ، کاشان و مناطق همجوار اقدام به تهیه و تولید فیلم های تبلیغاتی و فیلمبرداری های عروسی و ساخت کلیپ فرمالیته نموده ایم.

جهت ارائه ایده های خود و ارزیابی آن ها برای ساخت فیلم تبلیغاتی و عروسی

فقط کافیست تماس بگیرید

09129382411 – 02536620358

ساخت کلیپ و فیلم تبلیغاتی

ساخت کلیپ و فیلم تبلیغاتی | تیزر تبلیغاتی در قم

2- فیلمبرداری و ساخت فیلم عروسی فرمالیته

همچنین تصویربرداری و ساخت کلیپ عروسی فرمالیته توسط هلی شات و تدوین حرفه ای در استان قم و تهران و همچنین لوکیشن های پیشنهادی شما قابل انجام است.

فیلم عروسی فرمالیته یکی از سبک های جدید و محبوب زوج های جوان می باشد. زمان تصویربرداری کلیپ فرمالیته یک ماه قبل از تاریخ عروسی می باشد. این فیلم از نظر زمانی بطور تقریبی 5 الی 10 دقیقه می باشد که در بیشتر موارد در سالن مراسم عروسی توسط ویدئو پروژکتور بر روی پرده نمایش داده می شود.

همانطور که می دانیم کلمه “فرمالیته” به معنای ظاهرسازی و تشریفات است. این کلیپ ها به این جهت هست که در شلوغی شب عروسی و خستگی عروس و داماد ، تصویربرداری ها به گونه ای خواهد بود که کیفیت لازمه را همراه نخواهد داشت. بنابراین توسط فیلم فرمالیته عروسی، عروس و داماد فرصت این را خواهند داشت تا بدون اضطراب و نگرانی و با خیالی آسوده فیلمی جذاب و ماندگار را برای خود تهیه کنند. مزیت دیگر فیلم فرمالیته عروسی این است که عروس و داماد از نظر ظاهر و آرایش قبل از عروسی خود را دیده و بررسی می کنند تا در صورت بروز ایراد آن را رفع نمایند.

اُ استودیو ، سال هاست که بطور تخصصی در امر تصویربرداری عروسی و ساخت فیلم فرمالیته در استان قم ، تهران و مراکز همجوار مشغول بوده و مفتخر به انجام بیش از 870 پروژه تصویربرداری تبلیغاتی و ساخت کلیپ عروسی فرمالیته می باشد.

فیلم فرمالیته عروسی

کلیپ و فیلم فرمالیته عروسی

فیلم فرمالیته عروسی کنار دریا

کلیپ و فیلم فرمالیته عروسی

فیلم فرمالیته عروسی

کلیپ و فیلم فرمالیته عروسی

 

جهت ارائه ایده های خود و ارزیابی آن ها برای ساخت فیلم تبلیغاتی و عروسی

فقط کافیست تماس بگیرید

09129382411 – 02536620358

 

 

https://www.ographic.ir