0
0

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

ما چندتا آدم مثل خودتونیم که ترجیح دادیم تمرکز مون رو روی گرافیک بذاریم. تقریبا در طول روز بیشتر وقت مون رو مشغول آموزش دیدنیم و به تمام زمینه های حوزه گرافیک آشناییم. خوشبختانه بعد از سال ها تلاش کردن و آموزش دیدن و برگزاری کلاس های آموزشی، با تکیه به لطف خدا و همت مون تونستیم وبسایت آموزشی اُگرافیک رو راه اندازی کنیم و از اون توی دوران سخت کوید رونمایی کنیم. همچنین تونستیم کسب و کارهای زیادی رو از خطر ورشکستگی نجات بدیم. تحقق این کار بزرگ تنها بدلیل حمایت های شما توی سال های اولیه بوده و به همین دلیل اُگرافیک تونست بدون هیچگونه پشتوانه ی مالی، حمایت بیش از 800 کسب و کار رو توی سال 1400 داشته باشه.

با تشکر از شما

تیم اُگرافیک

مراحل آغاز به کار و رشد

سالی بود که با انگیزه ی فراوان با هم ارتباط گرفتیم و قصدمون برای شروع کار خیلی جدی بود. البته اینم بگم که در عین حال در زمینه آموزش خیلی هم بی تجربه بودیم و نمیدونستیم باید چه کارهایی رو انجام بدیم. ولی به هر حال شروع کردیم…

یکسال پر فراز و نشیب گذشت و چندتا دوست جدید پیدا کردیم. جمع مون بیشتر شده بود ولی باز هم دقیق نمیدونستیم چطور باید آموزش ها رو ارائه بدیم. ولی خیلی وقت ها تا نصف شب روی تولید محتواها وقت میذاشتیم و انگیزمون رو از دست ندادیم.

چطور میشد باور کرد که سال 1395 بعد از اون همه در جا زدن و ناامیدی یکهو نتیجه بگیریم و برای چندتا مجتمع آموزشی کلاس برگزار کنیم و ویدیوی کلاس ها رو منتشر کنیم. این آموزش ها به قدری نتیجه بخش بود که اکثر شاگردامون بطور مستقیم وارد حوزه کار شدند.

تیرماه سال 96 بود که با حجم بسیار زیادی از هنرجویان مختلف در سطح کشور روبرو شدیم. همه میخواستن گرافیست بشن. چه دانشجو ، چه صاحبین کسب و کار. دوره های آموزش گرافیک کاربردی رو بصورت خصوصی، عمومی و آنلاین برگزار می کردیم.

سال 97 بود که بخاطر حمایت های شما عزیزان ما تصمیم گرفتیم دیگه از کلاس آموزشگاه های دیگه برای برگزاری دوره هامون استفاده نکنیم و خودمون یکجای مستقل رو اجاره کردیم تا هنرجوهامون دیگه مشکل زمان کلاس نداشته باشن. همه چیز خیلی خوب پیش می رفت.

همه چی داشت خوب پیش می رفت و ما از اساتید خوبی دعوت کرده بودیم که به جمع ما بپیوندند. کلاس های حضوری ما خیلی هیجان داشت و مطالبی ارائه میشد که واقعا بروز بودند چون همواره در حال رصد نوآوری های دنیای گرافیک بودیم.

اما یهو سر و کله ی کووید پیدا شد و به اجبار کلاس ها تعطیل شد. این جا بود که ایده آموزش آنلاین تو دوره قرنطینه به ذهن مون رسید و سایت رو آوردیم بالا

بعد از اینکه دوره های تخصصی رو بصورت لایو برگزار میکردیم به این نتیجه رسیدیم که خیلی از هنرجویان نمیتونن در لحظه ی تعیین شده آنلاین باشن و توی کلاس شرکت کنند. پس تصمیم گرفتیم که بیایم دوره ها رو با توضیحات کامل ضبط کنیم و داخل وبسایت بذاریم. تا هنرجو هر وقت که تونست جلسه های خودش رو ببینه و اون ها رو تمرین کنه. همچنان داریم روی این موضوع کار میکنیم. همچنان متعهدیم که بروز باشیم. مقاله میخونیم و وبسایت های آموزشی منبع رو چک می کنیم. بهرحال برای تولید محتوای باکیفیت باید زمان گذاشت!

استادان مجرب

3 دوره ها

مهندس هادی کریمی

اینجانب محمد هادی کریمی با سابقه بیش از 14 سال فعالیت در زمینه گرافیک و نرم افزارهای کامپیوتری از سال...
 
1544 دانشجو

افتخارات

خدا رو شاکریم که تا بحال تونستیم به بیش از 7300 نفر آموزش داشته باشیم. همچنین بیش از 800 کسب و کار رو تونستیم با آموزش طراحی تبلیغاتی ساپورت کنیم تا محصولات و خدمات شون رو بهتر به بازار ارائه کنن. همه این ها رو مدیون شما عزیزان هستیم.