0
0

طراحی لوگو در تبریز ✔️ با بهترین قیمت ✔️ و سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو در تبریز
طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو در تبریز و هویت سازی برای برند شما به همراه راهنمایی جهت برندسازی و استراتژی های برند در تبریز؛

توسط استودیو طراحی اُگرافیک تبریز با تیم متخصص و حرفه ای با مناسب ترین قیمت برای برندینگ و کسب و کار شما و با بهترین کیفی

طراحی لوگو در تبریز توسط مجموعه اُ گرافیک توسط برترین و با تجربه ترین متخصصین حوزه گرافیک در تبریز صورت می گیرد.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید 

09129382411

(کریمی)

مشاهده رزومه و نمونه کارها

طراحی لوگو در استان آذربایجان

طراحی لوگو و تاثیر آن بر برندینگ

برندها می توانند برای همیشه در ذهن ها ماندگار شوند و تا سالیانِ سال ما آنها را به خاطر آوریم.

ایجاد یک برند کارآمد و موفق که بتواند سال ها در ذهن مخاطبین نقش ببندد به یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی نیازمند است تا به اهداف تحقق ببخشد.

مجموعه اُ گرافیک در تبریز ، ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو و هویت بصری ، طراحی بسته بندی ، طراحی لیبل ، طراحی پوستر و … تماماً توسط گرافیست های برتر تبریز می باشد.

دلایل اهمیت لوگو

اهمیت وجود لوگو برای کسب و کارهایی که برندسازی و رقابت برای آنها اهمیت زیادی دارد پوشیده نیست. زیرا اولین تصویری که شما در ذهن مخاطب می گذارید همان تصویر بصری با کیفیت هست که از لوگو و هویت بصری محصول شما شروع می شود.

بخوانید >>> اهمیت لوگو ؟ 5 دلیل برای داشتن لوگو

ویژگی های یک لوگوی خوب

جهت بیان خلاصه ای از “ویژگی های مهم یک لوگوی خوب” می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منحصر به فرد بودن لوگوبرای این که لوگوی شما توان رقابت در بازار را داشته باشد، نیاز است که لوگو و نشان شما متمایز از لوگو و نشان سایر رقبا باشد.
  • به یاد ماندنی بودن لوگو :برای تثبیت برند شما در ذهن مخاطب شما به یک لوگوی حرفه ای و خاص نیاز دارید.
  • انعطاف پذیر بودن لوگو :یک لوگو و نشان طراحی شده باید به خوبی در هر جایگاه و رسانه ای قابل استفاده باشد.
  • گویا بودن لوگولوگو یا نشان شما لازم است که در خصوص اهداف و ارزش های شما مطالبی را بیان کند.
  • ساده بودن لوگوبهترین لوگو، ساده ترین آن است زیرا اثربخشی و ماندگاری بسیار بیشتری را داراست.
  • ماندگار بودن لوگو :طرح لوگوی شما می بایست با گذر زمان قدیمی نشده و با توجه به بروز شدن سبک های طراحی، تاریخ انقضایی نداشته باشد.

ابزارهای طراحی لوگو

از ابزارهای مرسوم تخصصی طراحی لوگو می توان به دو نرم افزار زیر اشاره کرد:

  • نرم افزار ایلاستریتور (Illustrator) :نرم افزار کامپیوتری ایلاستریتور ، محصول شرکت ادوبی (Adobe) بوده که بطور خاص، به طراحی خطی (Vector) می پردازد.
  • نرم افزار کورل دراو (Corel Draw) :نرم افزار کامپیوتری کورل دراو ، محصول معروف شرکت کورل ساخته کشور کانادا می باشد. نرم افزار خطی (Vector) کورل دراو از محبوب ترین نرم افزار های طراحی وکتور در سرتاسر جهان می باشد که قابلیت های فوق العاده ای را دارا می باشد.

استودیو طراحی اُ گرافیک در استان آذربایجان مفتخر است که با تسلط کامل به نرم افزارهای فوق، طراحی لوگوی کاملا با کیفیتی را در اختیار مشتریان و همشهریان گرامی شهر تبریز قرار خواهد داد.

طراحی لوگو در تبریز با سابقه بسیار زیادی در جریان بوده است. از این حیث دلایل فرهنگی – تاریخی را نمی توان نادیده گرفت.

هنر و گرافیک و طراحی لوگو در تبریز، پایتخت آذربایجان شرقی و یکی از شهرهای بزرگ ایران، تاثیر گذار بوده است. تبریز به عنوان یک شهر فرهنگی و تاریخی، میزبان بسیاری از هنرمندان و گرافیست های برجسته بوده است، که تا کنون اثرهای ماندگاری را در قالب آثار هنری و گرافیکی خود به جا گذاشته اند.

در زمینه هنرهای تجسمی، تبریز خانه بسیاری از هنرمندان و نقاشان بزرگ ایران بوده است. برخی از آثار برجسته آنها شامل نقاشی ها و دستاوردهای هنری در زمینه های مختلف مانند نقاشی رنگ روغن، آب رنگ، مینیاتور و خطاطی هستند. هنرمندانی مانند رضا عباسی، بهزاد حکیمی، بیژن حکیمی و محمدحسین یوسفی می توانند به عنوان نمونه هایی از هنرمندان تبریزی معاصر نام برد.

در زمینه گرافیک نیز، تبریز حضور قوی دارد. از جمله فعالیتهای گرافیستان در تبریز می توان به طراحی لوگو، کتاب، بروشور، پوستر و سایر آثار چاپی اشاره کرد. طراحان معروفی مانند محمدحسین زنگنه، مجتبی پیکار و احمد جوانمیری به عنوان مثال همگی از تبریز هستند و در زمینه طراحی گرافیک فعالیت می کنند.

تبریز به عنوان یکی از شهرهای صنعتی و تجاری ایران نیز، بسیاری از نیازمندی های تبلیغاتی را در بر داشته است. بنابراین، صنعت تبلیغات و گرافیک نیز در این شهر به خصوص اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

از این رو، می توان گفت هنر و گرافیک در تبریز تاثیر گذار بوده است و هنرمندان زیادی در این امر کار کرده اند.

تبریز با تاریخ و فرهنگ غنی، در طول سالها به یک مرکز هنر و فرهنگ تبدیل شده است. هنر و گرافیک نقش مهمی در تحول تاریخی این شهر داشته است و تاثیر گذار بوده است.

یکی از بزرگترین تأثیرها در حوزه گرافیک و هنر، مربوط به حوزه قالیبافی و عرشه‌بافی است. تبریز با تاریخ سنتی قالیبافی خود، به یکی از محبوب ترین مراکز تولید قالی در جهان تبدیل شده است. قالیهای تبریز به عنوان قالی هایی با طرح و زیبایی منحصر به فرد شناخته می شوند و در سراسر جهان شهرت دارند.

همچنین، تبریز در حوزه هنر نقاشی و مجسمه هم به عنوان یکی از مراکز برجسته در ایران شناخته می شود. در تاریخ هنر ایران، هنرمندان بزرگی مانند هادی نکویی، بحرین نقشبندی، سمیه کشاورز و… از تبریز به صحنه هنری ایران و جهان معرفی شده اند.

همچنین، در سالهای اخیر، با تشکیل نمایشگاه‌های هنری معتبر و استفاده از فرصت‌های هنری بین المللی، تبریز توانسته است جایگاه خود را در قالب انجمن‌های هنری بین المللی برقرار کند و هنرمندان بین المللی را به این شهر جذب کند.

در کل، هنر و گرافیک با تمرکز بر قالیبافی، نقاشی، مجسمه و سایر حوزه‌های هنری، در تبریز تاثیر زیادی داشته است و شهر را به یک مرکز هنر و فرهنگ تبدیل کرده است.