0
0

طراحی لوگو در زنجان✔️ با بهترین قیمت ✔️ و سفارش طراحی لوگو در زنجان

طراحی لوگو در زنجان
طراحی لوگو در زنجان

طراحی لوگو در زنجان و هویت سازی برای برند شما به همراه راهنمایی جهت برندسازی و استراتژی های برند در زنجان ؛

توسط استودیو طراحی اُگرافیک زنجان با تیم متخصص و حرفه ای با مناسب ترین قیمت برای برندینگ و کسب و کار شما و با بهترین کیفیت.

نقطه شروع برای برندینگ و رقابت، طراحی یک لوگو و آرم قوی و شایسته است.

طراحی لوگو در زنجان توسط مجموعه اُ گرافیک توسط برترین و با تجربه ترین متخصصین حوزه گرافیک در زنجان صورت می گیرد.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید 

09129382411

(کریمی)

مشاهده رزومه و نمونه کارها

طراحی لوگو در استان زنجان

طراحی لوگو و تاثیر آن بر برندینگ

برندها می توانند برای همیشه در ذهن ها ماندگار شوند و تا سالیانِ سال ما آنها را به خاطر آوریم.

ایجاد یک برند کارآمد و موفق که بتواند سال ها در ذهن مخاطبین نقش ببندد به یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی نیازمند است تا به اهداف تحقق ببخشد.

مجموعه اُ گرافیک در زنجان ، ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو و هویت بصری ، طراحی بسته بندی ، طراحی لیبل ، طراحی پوستر و … تماماً توسط گرافیست های برتر شهر زنجان می باشد.

دلایل اهمیت لوگو

اهمیت وجود طراحی لوگو در شیراز برای کسب و کارهایی که برندسازی و رقابت برای آنها اهمیت زیادی دارد پوشیده نیست. زیرا اولین تصویری که شما در ذهن مخاطب می گذارید همان تصویر بصری با کیفیت هست که از لوگو و هویت بصری محصول شما شروع می شود.

بخوانید >>> اهمیت لوگو ؟ 5 دلیل برای داشتن لوگو

ویژگی های یک لوگوی خوب

جهت بیان خلاصه ای از “ویژگی های مهم یک لوگوی خوب” می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منحصر به فرد بودن لوگوبرای این که لوگوی شما توان رقابت در بازار را داشته باشد، نیاز است که لوگو و نشان شما متمایز از لوگو و نشان سایر رقبا باشد.
  • به یاد ماندنی بودن لوگو :برای تثبیت برند شما در ذهن مخاطب شما به یک لوگوی حرفه ای و خاص نیاز دارید.
  • انعطاف پذیر بودن لوگو :یک لوگو و نشان طراحی شده باید به خوبی در هر جایگاه و رسانه ای قابل استفاده باشد.
  • گویا بودن لوگولوگو یا نشان شما لازم است که در خصوص اهداف و ارزش های شما مطالبی را بیان کند.
  • ساده بودن لوگوبهترین لوگو، ساده ترین آن است زیرا اثربخشی و ماندگاری بسیار بیشتری را داراست.
  • ماندگار بودن لوگو :طرح لوگوی شما می بایست با گذر زمان قدیمی نشده و با توجه به بروز شدن سبک های طراحی، تاریخ انقضایی نداشته باشد.

ابزارهای طراحی لوگو

از ابزارهای مرسوم تخصصی طراحی لوگو می توان به دو نرم افزار زیر اشاره کرد:

  • نرم افزار ایلاستریتور (Illustrator) :نرم افزار کامپیوتری ایلاستریتور ، محصول شرکت ادوبی (Adobe) بوده که بطور خاص، به طراحی خطی (Vector) می پردازد.
  • نرم افزار کورل دراو (Corel Draw) :نرم افزار کامپیوتری کورل دراو ، محصول معروف شرکت کورل ساخته کشور کانادا می باشد. نرم افزار خطی (Vector) کورل دراو از محبوب ترین نرم افزار های طراحی وکتور در سرتاسر جهان می باشد که قابلیت های فوق العاده ای را دارا می باشد.

استودیو طراحی اُ گرافیک در استان زنجان مفتخر است که با تسلط کامل به نرم افزارهای فوق، طراحی لوگو در زنجان کاملا با کیفیتی را در اختیار مشتریان و همشهریان گرامی شهر زنجان قرار خواهد داد.

زنجان، یکی از شهرهای مهم و تاریخی ایران است که دارای تاریخچه‌ی بسیار غنی در زمینه هنر و معماری است. این شهر در استان زنجان قرار گرفته و به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و هنری مهم در کشور شناخته می شود.

هنر در زنجان به دوران قدیمی در این منطقه بازمی‌گردد، هنرمندان و صنعتگران زنجان از دیرباز در طی سالیان متمادی در زمینه های مختلف مانند نقاشی، معماری، منبت که تأثیراتی از شیوه‌های زیست شناسی و جغرافیایی خود منحصر به فردی دارد، خوشه های حرفه‌ای را ایجاد کرده و همچنین در برخی صنایع دستی مانند قالیبافی، صنایع چوبی و فلزکاری شهرت دارند.

معماری بومی زنجان همچنین بسیار جذاب است و نمونه های زیبایی را از قرون گذشته در خود جای داده است؛ پل سفید، ویلای چهار فصل، باغ فین، کاخ ساسانی، کاخ راستم، و مسجد الجواد و مسجد رائس را مجموعه‌ای از ساختمان‌های تاریخی و به فناوری های مختلف هستند که بسیاری از بازدید کنندگان و گردشگران را جذب می کند.

هنر شرقی و غربی نیز در زنجان تأثیری گذاشته است. از دستاوردهای هنری معاصر شهر می توان به رقص و نمایش‌های موسیقی، نمایشگاه های هنری و هنرمندان معاصر اشاره کرد. هنرمندان و هنرمندان معاصر زنجان به ایجاد آثاری از قبیل نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی و نمایش های هنری مشغولند که بسیاری از آنها نیز به صورت منظم در نمایشگاه های هنری در شهر حاضر می شوند.

در زنجان همچنین مکان های فرهنگی مهمی مانند کتابخانه، گالری هنری و تالارهای هنری وجود دارد که کمک کرده است تا هنر و طراحی در این شهر پرورش یابد.

در کل، هنر و طراحی در زنجان به تاریخچه چندین قرنی برای خود می افتد و هنرمندان و صنعتگران زنجان با استفاده از فرهنگ و تاریخ غنی منطقه، به خلق آثار هنری دست یافته اند که تا به امروز جایگاه خود را در جامعه فرهنگی زنجان و کشور داشته است.