0
0

مهندس هادی کریمی

اینجانب محمد هادی کریمی با سابقه بیش از 14 سال فعالیت در زمینه گرافیک و نرم افزارهای کامپیوتری از سال 1386 شروع به تدریس دوره های آنلاین کرده و اُگرافیک را بنیان نهادم. می دانستم وب فارسی به آموزش های با کیفیت در این زمینه نیاز دارد.

  • بیوگرافی
  • دوره ها

آقای هادی کریمی بنیانگذار وبسایت آموزشی اُگرافیک متولد مشهد و از مدرسان سابق در حوزه گرافیک و نرم افزارهای گرافیکی دانشگاهی  و مجموعه های آموزشی در مشهد و تهران و قم می باشند. ایشان با 16 سال سابقه کاری در حوزه گرافیک، 9 سال سابقه تدریس نرم افزارهای گرافیک و همچنین 4 سال سابقه تدریس برنامه نویسی گرایش سیستم های هوشمند و هوش مصنوعی می باشند.

آقای هادی کریمی همچنین سابقه مدیریت تبلیغات کسب و کارهایی همچون فروشگاه کوثر و فروشگاه هومان و همچنین اجرای پروژه های دیجی کالا، پروژه ی ریدیزاین وبسایت علی بابا، بیمه البرز، بیمه پاسارگاد، مجموعه آموزشی شهید بهشتی و همچنین مسئولیت برندینگ تعدادی شرکت چند تابعیتی را در کارنامه خود دارد.

نمونه کارهای طراحی لوگو و برندینگ مهندس هادی کریمی را ببینید.

ایشان در وبسایت مدرس دوره های آموزش جامع و کاربردی فتوشاپ 2022 ، ایلاستراتور 2022 و کورل دراو می باشند

فتوشاپ، ایلاستریتور، ایندیزاین، کورل دراو 100%
طراحی برند و هویت بصری 100%
تصویرسازی 95%
طراحی وب 90%

سوابق کلی آقای هادی کریمی:

کلیه مدرسان وبسایت اُگرافیک خود را متعهد به تولید آموزش های باکیفیت می دانند و سعی بر این است که تمامی تجربه های خود را در دروس منتقل نمایند.